Wyniki indywidualne na szachownicach
SZACHOWNICA 1 |
||||
1. |
Kwiatkowski Wiktor |
UKS "Kiełbaska" Kościelec |
8,0(9) |
|
2. |
Ziąbek Patryk |
KTS-W II Kalisz |
6,5(9) |
1980 |
3. |
Kałużny Tomasz |
AZS Politechnika Poznańska |
6,5(9) |
1956 |
4. |
Bruder Adam |
RUKS Korona-Rawbud Rawicz |
6,0(9) |
|
5. |
Gajewski Bartosz |
MKS Wicher Zbąszyń |
5,0(9) |
|
6. |
Jarmużek Karolina |
UMKS Na Pięterku II Poznań |
4,0(7) |
|
7. |
Okonek Wojciech |
KS Lech-WSUS Poznań |
3,0(9) |
|
8. |
Hoffmann Kacper |
LKS Piast Śrem |
2,5(9) |
|
9. |
Grabowski Bartosz |
M-GOK Gambit Ślesin |
1,5(9) |
|
10. |
Szumigalski Mikołaj |
UKS Smecz II Konin |
1,0(9) |
|
SZACHOWNICA 2 |
||||
1. |
Niedbała Wojciech |
UMKS Na Pięterku II Poznań |
7,5(9) |
|
2. |
Godyla Bartosz |
RUKS Korona-Rawbud Rawicz |
5,5(9) |
|
3. |
Bażant Tomasz |
KTS-W II Kalisz |
5,0(9) |
1800, 1 (bezp.) |
4. |
Bruch Tomasz |
M-GOK Gambit Ślesin |
5,0(9) |
1800, 0 (bezp.) |
5. |
Olkowski Łukasz |
UKS "Kiełbaska" Kościelec |
5,0(9) |
1720 |
6. |
Lisiecki Robert |
LKS Piast Śrem |
4,0(9) |
1720 |
7. |
Niemier Hubert |
AZS Politechnika Poznańska |
4,0(9) |
1700 |
8. |
Figura Dominik |
UKS Smecz II Konin |
3,5(9) |
|
SZACHOWNICA 3 |
||||
1. |
Marciniak Michał |
KTS-W II Kalisz |
7,5(9) |
|
2. |
Zywert Kacper |
UKS Smecz II Konin |
6,5(9) |
1760, 1 (bezp.) |
3. |
Kałużny Jan |
AZS Politechnika Poznańska |
6,5(9) |
1760, 0 (bezp.) |
4. |
Bocian Bartosz |
MKS Wicher Zbąszyń |
5,5(9) |
|
5. |
Kus Aleksander |
KS Lech-WSUS Poznań |
5,0(8) |
|
6. |
Miedziński Wiktor |
RUKS Korona-Rawbud Rawicz |
5,0(9) |
|
7. |
Strzelecki Mikołaj |
UMKS Na Pięterku II Poznań |
4,0(9) |
|
8. |
Janicki Rafał |
LKS Piast Śrem |
2,0(9) |
1400, 1 (bezp.) |
9. |
Naworski Adam |
M-GOK Gambit Ślesin |
2,0(9) |
1400, 0 (bezp.) |
10. |
Szafrański Maciej |
UKS "Kiełbaska" Kościelec |
0,0(9) |
|
SZACHOWNICA 4 |
||||
1. |
Ciesielski Kacper |
RUKS Korona-Rawbud Rawicz |
8,5(9) |
|
2. |
Skurniak Szymon |
KTS-W II Kalisz |
6,0(9) |
|
3. |
Włodarek Mikołaj |
MKS Wicher Zbąszyń |
5,5(9) |
|
4. |
Półtorak Sebastian |
UMKS Na Pięterku II Poznań |
5,0(9) |
|
5. |
Janicki Mateusz |
KS Lech-WSUS Poznań |
4,5(7) |
|
6. |
Kolański Jakub |
AZS Politechnika Poznańska |
3,0(9) |
|
7. |
Nawrotek Norbert |
M-GOK Gambit Ślesin |
2,5(9) |
|
8. |
Szafrański Piotr |
UKS "Kiełbaska" Kościelec |
1,5(9) |
|
9. |
Lechowicz Cezary |
LKS Piast Śrem |
1,0(9) |
|
SZACHOWNICA 5 |
||||
1. |
Jarecka Monika |
KTS-W II Kalisz |
7,0(9) |
|
2. |
Koperska Nina |
UMKS Na Pięterku II Poznań |
6,5(9) |
|
3. |
Królak Nikola |
M-GOK Gambit Ślesin |
5,5(9) |
1672 |
4. |
Ostrowska Weronika |
UKS "Kiełbaska" Kościelec |
5,5(9) |
1625 |
5. |
Skrzypczak Edyta |
MKS Wicher Zbąszyń |
5,0(9) |
|
6. |
Waligóra Julia |
UKS Smecz II Konin |
4,5(9) |
|
7. |
Kucharczak Sandra |
AZS Politechnika Poznańska |
3,5(9) |
1465 |
8. |
Stachowiak Magdalena |
LKS Piast Śrem |
3,5(9) |
1406 |
9. |
Ząbczyńska Magdalena |
RUKS Korona-Rawbud Rawicz |
2,5(9) |
|
10. |
Chorążyczewska Weronika |
KS Lech-WSUS Poznań |
1,0(9) |
|
SZACHOWNICA 6 |
||||
1. |
Stochniałek Dominika |
UMKS Na Pięterku II Poznań |
8,0(9) |
|
2. |
Kubasik Aleksandra |
KTS-W II Kalisz |
6,5(9) |
|
3. |
Rożek Gabriela |
MKS Wicher Zbąszyń |
6,0(6) |
|
4. |
Majewska Alicja |
RUKS Korona-Rawbud Rawicz |
5,5(9) |
1539, 1 (bezp.) |
5. |
Walkowiak Bogumiła |
AZS Politechnika Poznańska |
5,5(9) |
1539, 0 (bezp.) |
6. |
Jasińska Patrycja |
M-GOK Gambit Ślesin |
4,0(9) |
|
7. |
Robaszkiewicz Sara |
MKS Wicher Zbąszyń |
3,5(8) |
|
8. |
Kusiak Natalia |
LKS Piast Śrem |
3,0(9) |
|
9. |
Drewnikowska Aleksandra |
UKS Smecz II Konin |
2,5(9) |
1345, 1 (bezp.) |
10. |
Andrzejewska Maja |
KS Lech-WSUS Poznań |
2,5(9) |
1345, 0 (bezp.) |