Niebywałego wyczynu dokonał Jan Klimkowski reprezentujący UKS "Smecz" Konin. Do niedawno zdobytego Mistrzostwa Polski w grupie wiekowej C14 podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Uniejowie, Zawodnik z Konina dołożył Mistrzostwo Polski C14 w szachach szybkich oraz Mistrzostwo Polski C14 w szachach błyskawicznych podczas PGNiG TERMIKA Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Rzeszowie w dniach 24-26.08.2021r.
Serdecznie gratulujemy historycznego sukcesu!
W odległym Rzeszowie podczas PGNiG TERMIKA Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, Wielkopolskę reprezentowali:
D14 /szybkie/
Pieczewska Jadwiga, OTSz Ostrów Wielkopolski, 37m, 5,5/11
Jędrzejewska Zuzanna, KTS Kalisz, 38m, 5,5/11
Jeziorska Emilia, KTS Kalisz, 44m, 5/11
Dura Anna, OTSz Ostrów Wielkopolski, 52m, 4,5/11
Matuszewska Kinga, KTS Kalisz, 53m, 4/11
Giernalczyk Natalia, OTSz Ostrów Wielkopolski, 58m, 3/11
D16 /szybkie/
Nowak Roksana, OTSz Ostrów Wielkopolski, 20m, 6/11
Barwińska Ewa, KTS Kalisz, 34m, 5/5
D18 /szybkie/
Pieczewska Gabriela, OTSz Ostrów Wielkopolski, 30m, 4,5/11
C14 /szybkie/
Klimkowski Jan, UKS "Smecz" Konin, 1m, 10/11
Skrzypiński Jan, KS KORONA Zakrzewo, 29m, 6,5/11
Stanisławski Karol, LKS "Chrobry" Gniezno, 37m, 6,5/11
Ugorek Kacper, KTS Kalisz, 64m, 5,5/11
Garwacki Kornel, UMKS "Na Pięterku" Poznań, 76m, 5/11
Jędraszek Michał, KTS Kalisz, 81m, 5/11
Duszczak Filip, KTS Kalisz, 106m, 4,5/11
C16 /szybkie/
Wojdak Jan, LKS "Chrobry" Gniezno, 11m, 7,5/11
Jędraszek Paweł, KTS Kalisz, 14m, 7,5/11
Stachecki Mikołaj, NASZACH Nowy Tomyśl, 21m, 6,5/11
C18 /szybkie/
Klaska Szymon, KTS Kalisz, 27m, 6/11
Grzegorski Michał, KTS Kalisz, 33m, 6/11
Dixa Oskar, KTS Kalisz, 34m, 6/11
Borkowski Stanisław, LKS "Chrobry" Gniezno, 36m, 6/11
Lewandowski Witold, LKS "Chrobry" Gniezno, 53m, 5/11
Walaszczyk Aleksander, KTS Kalisz, 56m, 5/11
Żurawski Mateusz, LKS "Chrobry" Gniezno, 62m, 4,5/11
D14 /błyskawiczne/
Matuszewska Kinga, KTS Kalisz, 34m, 6,5/13
Jędrzejewska Zuzanna, KTS Kalisz, 37m, 6/13
Pieczewska Jadwiga, OTSz Ostrów Wielkopolski, 44m, 6/13
Jeziorska Emilia, KTS Kalisz, 49m, 5/13
Dura Anna, OTSz Ostrów Wielkopolski, 52m, 5/13
Giernalczyk Natalia, OTSz Ostrów Wielkopolski, 55m, 4,5/13
D16 /błyskawiczne/
Nowak Roksana, OTSz Ostrów Wielkopolski, 9m, 8/13
Barwińska Ewa,KTS Kalisz, 10m, 8/13
D18 /błyskawiczne/
Pieczewska Gabriela, OTSz Ostrów Wielkopolski, 28m, 5,5/13
C14 /błyskawiczne/
Klimkowski Jan, UKS "Smecz" Konin, 1m, 11/13
Skrzypiński Jan, KS KORONA Zakrzewo, 5m, 9,5/13
Ugorek Kacper, KTS Kalisz, 21m, 8/13
Stanisławski Karol, LKS "Chrobry" Gniezno, 46m, 7/13
Garwacki Kornel, UMKS "Na Pięterku" Poznań, 53m, 7/13
Jędraszek Michał, KTS Kalisz, 85m, 5,5/13
Duszczak Filip, KTS Kalisz, 104m, 5/13
C16 /błyskawiczne/
Jędraszek Paweł, KTS Kalisz, 24m, 8/13
Stachecki Mikołaj, NASZACH Nowy Tomyśl, 27m, 7,5/13
Wojdak Jan, LKS "Chrobry" Gniezno, 97m, 3,5/7
C18 /błyskawiczne/
Grzegorski Michał, KTS Kalisz, 23m, 7,5/13
Dixa Oskar, KTS Kalisz, 28m, 7,5/13
Klaska Szymon, KTS Kalisz, 38m, 7/13
Lewandowski Witold, LKS "Chrobry" Gniezno, 46m, 6,5/13
Walaszczyk Aleksander, KTS Kalisz, 48m, 6,5/13
Borkowski Stanisław, LKS "Chrobry" Gniezno, 52m, 6/13
Żurawski Mateusz, LKS "Chrobry" Gniezno, 58m, 5,5/13