Licencje i opłaty sędziowskie 2022

Zgodnie z Komunikatem Organizacyjno-Finansowym PZSzach na rok 2022 roczna opłata uprawniająca do sędziowania zawodów wynosi: 

 Klasa sędziowska Opłata Konto
 sędzia klasy międzynarodowej (IA, FA)  70 zł   53 2490 0005 0000 4530 6612 0827
Polski Związek Szachowy ul. Marszałkowska 84/92, lok. 200, 00-514 Warszawa
 sędzia klasy centralnej (P, I)  60 zł
 sędzia klasy okręgowej (II, III, M)  50 zł  96 1090 1362 0000 0001 4359 5217
Wielkopolski Związek Szachowy ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań 

Potwierdzenie dokonanej opłaty rocznej proszę przesyłać na adres: kolegium@wzszach.poznan.pl co umożliwi aktualizację rejestru sędziów woj. wielkopolskiego.
Z rejestru korzysta m.in. Przewodniczący Komisji Klasyfikacji i Ewidencji WZSzach zatwierdzając sprawozdania sędziowskie z turniejów klasyfikacyjnych.

Nr licencji Opłata FIDE ID Nazwisko i imię Klasa Miejscowość Składka Roczna  
15300001 1166298 Woda Janusz IA Poznań H 1
15300039 1127586 Agaciński Tadeusz IA Poznań   1
15300075 1143190 Cybulski Maciej IA Poznań  70 1
15300016 1170651 Judek Magdalena IA Śmigiel 70 1
15300118 1149318 Banach Szymon FA Gniezno 70 2
15300092 21820155 Ciesiński Andrzej FA Wałcz   2
15300019 1111680 Kopydłowski Waldemar FA Leszno   2
15300070 1179799 Orzechowski Marcin FA Nowe Skalmierzyce 70  2
15300021   Bernard Ryszard P Poznań H 3
15300036 1104888 Dembecka Sobierajewicz Kamila P Poznań   3
15300031 1122762 Derecki Krzysztof P Leszno   3
15300097 1187074 Dębowiak Łukasz P Leszno 60  3
15300078   Nowak Ireneusz P Środa Wielkopolska   3
15300063 1123157 Olszewski Jerzy P Ostrów Wielkopolski   3
15300044 21822719 Polny Stefan P Miejska Górka   3
15300105 1170490 Sikorska Dorota P Szamotuły   3
15300057 1114182 Sobczak Mirosław P Gniezno 60  3
15300018 1121472 Sroczyński Maciej P Kalisz   3
15300015 1116410 Staniszewski Paweł P Poznań  60 3
15300009   Szczepaniak Zbigniew P Kalisz   3
15300023   Wadych Bolesław P Złotów   3
15300077   Zboroń Marek P Poznań   3
15300101 1135414 Adamczewski Jędrzej I Kalisz   4
15300025 1131001 Anglart Edward I Wolsztyn  60 4
15300102   Bartkowiak Damian I Zakrzewo   4
15300050   Hadyniak Witold I Kościan   4
15300069 1142429 Haja Jacek I Wągrowiec   4
15300115 21822590 Lesień Przemysław I Poznań   4
15300008 1162349 Miklosik Leon I Poznań   4
15300013 1170619 Napierała Małgorzata I Poznań   4
15300151 21800189 Niemier Hubert I Zakrzewo   4
15300055 1168622 Nowaczyk Feliks I Kościan   4
15300030   Olejniczak Romuald I Włoszakowice   4
15300022   Piaskowski Władysław I Kościan   4
15300082   Piechocki Michał I Wągrowiec   4
15300130 1174940 Pieczewski Szymon I Ostrów Wielkopolski   4
15300006 1162292 Ryszkiewicz Barbara I Konin   4
15300125 1165402 Stochniałek Dominika I Swarzędz   4
15300052 1125060 Szadkowski Krzysztof I Konin   4
15300037   Wantuch Adam I Jarocin   4
15300116 1140280 Zgarda Jakub I Kórnik 60  4
15300033   Ancuta Andrzej II Piła   5
15300120   Bajerlein Dawid II Poznań   5
15300017   Bartkowiak Ryszard II Kórnik   5
15300083   Białkowski Krzysztof II Koło   5
15300034   Błoszyk Mieczysław II Obra   5
15300048   Bogawska Maria II Rawicz   5
15300074   Chromicz Andrzej II Rawicz   5
15300111   Doba Henryk II Ostrów Wielkopolski 50  5
15300060   Garbarek Włodzimierz II Poznań   5
15300024   Goździewicz Robert II Zbąszyń 50  5
15300072 1139886 Hanusek Marta II Kościelec   5
15300087   Janaszak Dawid II Poznań   5
15300011   Kaczmarek Piotr II Śrem  50 5
15300081   Kamecki Mateusz II Koło   5
3300047   Kempiński Tomasz II Zakrzewo   5
13300032   Koralewska Iwona II Nekla   5
15300014   Korek Jarosław II Nowe Skalmierzyce   5
15300131   Kowalewicz Kacper II Wolsztyn   5
15300053   Krauze Hubert II Kalisz   5
15300027 1165470 Majdecki Robert II Ślesin  50 5
15300158 1174908 Magdziak Łukasz II Gorzyce Wielkie 50  5
15300079   Markowski Piotr II Rawicz   5
15300010   Markowski Włodzimierz II Rawicz   5
15300144   Matuszak Wojciech II Poznań   5
15300136 1197142 Michno Łukasz II Konin  50 5
15300114   Olejarczyk Wojciech II Zakrzewo   5
15300073 1155857 Ostrowski Dariusz II Kościelec   5
15300061 1138065 Pawlicka Alicja II Śrem  50 5
15300028   Pawlicki Dariusz II Poznań   5
15300064   Piechocki Bronisław II Skoki   5
15300084   Piechota Izabela II Szamotuły   5
15300046   Piechota Paweł II Szamotuły   5
15300085   Piechota Piotr II Szamotuły   5
15300049 1135295 Pilarski Tomasz II Konin   5
15300041 1182870 Przybylski Piotr II Gniezno   5
15300128   Rozumek Krzysztof II Stęszew 50  5
15300080   Simon Marek II Śrem 50  5
15300005 21826528 Smoliński Piotr II Kostrzyn  50 5
15300094   Sroczyńska Malwina II Kalisz   5
15300068   Steczek Marcin II Konin   5
15300002   Stypka Mieczysław II Poznań   5
15300007  1123203 Szadkowski Kamil II Konin 50  5
15300086   Til Bartosz II Szamotuły   5
15300026   Walaszczyk Witold II Turek   5
15300108   Walczak Dawid II Kalisz   5
15300121 1182501 Walkowski Miłosz II Włoszakowice 50  5
15300042   Wiśniewski Emil II Gniezno  50 5
15300038   Witwicki Paweł II Kotlin   5
15300058   Belka Andrzej III Debrzno   6
15300090   Bieniek Daria III Kalisz   6
2300087   Bruch Małgorzata III Ślesin   6
15300099   Buśko Monika III Wolsztyn   6
    Chmielarz Maciej III Ostrów Wielkopolski 50  6
15300110   Cołta Marek III Poznań   6
15300098 1119044 Czerwińska Milena III Ostrów Wielkopolski   6
15300103   Dębowiak Arleta III Leszno   6
15300066   Dixa Stanisław III Kalisz   6
15300056   Flisik Paweł III Piła   6
15300150   Frąckowiak Roman III Kościan   6
15300112 1138529 Gołek-Schild Jagoda III Gniezno   6
15300147   Grabsztunowicz Agnieszka III Włoszakowice   6
15300148   Grabsztunowicz Monika III Włoszakowice   6
15300059   Handke Jacek III Poznań   6
15300141   Hanusek Krzysztof III Wolsztyn   6
15300100 1134213 Hanusek Sebastian III Wolsztyn   6
15300127   Huchwajda Katarzyna III Zakrzewo   6
15300135   Janicki Rafał III Feliksowo  50 6
15300155 21828067 Janiszewska Karolina III Włoszakowice  50 6
15300162   Jędras Adrianna III Ostrów Wielkopolski   6
15300134   Kowalczuk Mikołaj III Rawicz   6
15300168   Kozłowska Marzena III Śrem 50 6
2300084   Królak Dominika III Ślesin   6
15300139   Kubiak Aleksandra III Zbąszyń   6
15300145 21807949 Kukorowski Jan III Gniezno   6
15300113   Kupsik Joanna III Stęszew   6
15300096   Kwiatkowski Wiktor III Kościelec   6
15300062   Leśniewicz Kazimierz III Poznań   6
15300149   Lorenz Rafał III Włoszakowice   6
15300045   Łupicka Małgorzata III Nietążkowo   6
15300104   Maciejewska Beata III Września   6
15300089   Majas Piotr III Kalisz   6
15300161   Malinowski Łukasz III Oborniki   6
15300159   Męczyński Waldemar III Poznań   6
15300040   Mierzejewski Mariusz III Witkowo   6
15300169   Mocny Tomasz III Leszno 50 6
15300012   Mrozek Adam III Śrem   6
15300133   Nadstoga Wojciech III Wolsztyn   6
15300095   Ostrowska Weronika III Kościelec   6
1300002 1114310 Owczarzak Jerzy III Środa Wielkopolska   6
15300051   Owczarzak Paweł III Środa Wielkopolska   6
15300123   Pilzak Marcin III Leszno   6
15300107   Przerwa Sebastian III Konin  50 6
15300109   Pużanowski Jan III Poznań   6
15300047   Rusiński Mateusz III Wolsztyn   6
15300065   Sklepiński Artur III Poznań   6
2300085   Smagalski Jarosław III Ślesin   6
2300089   Smagalski Stanisław III Ślesin   6
15300035   Sobierajewicz Katarzyna III Poznań   6
15300071   Sowińska Katarzyna III Kościelec   6
15300003   Stypka Grażyna III Poznań   6
15300076   Stypka Zbigniew III Poznań   6
2300086   Szadkowska Aleksandra III Ślesin   6
15300119   Szymenderski Michał III Środa Wielkopolska  50 6
15300088   Śmierzchalski Dawid III Zbąszyń   6
15300122   Szafrański Piotr III Barłogi/Kościelec   6
15300138   Szeląg Zuzanna III Gniezno   6
15300020   Szymkowiak Magdalena III Kalisz   6
15300146   Urbaniak Marcin III Kalisz   6
15300152   Walkowiak Bogumiła III Poznań   6
15300137 1185322 Walkowski Jonasz III Włoszakowice  50 6
15300132   Wawrzyniak Paweł III Wolsztyn   6
15300067   Wegner Jacek III Kalisz   6
15300143   Wilk Oktawia III Gniezno   6
15300091   Wojcieszak Adam III Kalisz   6
15300160   Wolniczak Wiktoria III Włoszakowice   6
  21843511 Zarzycki Łukasz III Zakrzewo   6
15300093   Zboroń Hanna III Poznań   6
15300142   Zieliński Jacek III Września   6
15300140   Zieliński Tomasz III Śrem   6
15300153   Żurawski Kamil III Gniezno   6
15300165   Głuszyński Michał M Zakrzewo  50 7
15300167 21899983 Jagodziński Alan M Gniezno 50  7
15300156 21002614  Jagodziński Olaf M Gniezno 50  7
15300163   Pieczewska Gabriela M Ostrów Wielkopolski 50  7

Ta strona używa plików Cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad używania plików Cookies zobacz naszą politykę prywatności.

  
Akceptuję ciasteczka na tej stronie
Akceptuję